S.S.S.

Eğer sorularınıza cevap bulamadıysanız bizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Genel

Ücretsiz üye ol seçeneğine tıklayarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra karşınıza özel bir seslendirme editörü çıkacaktır. Yazıyı Sese Çevirme seslendirme düzenleyicisi ile birden fazla dil ve ses seçeneği ile metinlerinizi ses dosyalarına dönüştürebilir, ses hızı ve perdesi gibi değişikliklerle seslendirmenin okuma hızını değiştirebilirsiniz. Bundan sonra tek yapman gereken mp3 dosyasını alıp istediğin yerde kullanmak. Ayrıca hazırladığınız seslendirme metnini daha sonra düzenlemek üzere kaydedebilirsiniz.

Yazıyı Sese Çevirme web tabanlı bir yazılımdır. İnternet tarayıcısına sahip her türlü cihazdan hesabınıza giriş yapabilirsiniz. İndirmenize veya kurulum yapmanıza gerek yoktur.

Fiyatlandırma/Paketler sayfasından uygun bulduğunuz pakete dair süre seçimi yapabilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Seslendirme

Ses perdesi ile seslendirmenin coşkusunu, ses hızı ayarı ile seslendirmenin hızını ayarlayabilirsiniz. Açılışta gelen değerler seslendirmenin en makul ayarlarıdır. Ses perdesi ve ses hızı değerlerini değiştirerek farklı tonlamalar elde edebilirsiniz.

Noktalama işaretlerinin kullanımı tonlama için çok önemlidir ve seslendirmeden önce yazım hatalarınızı ve noktalama işaretlerinizi mutlaka kontrol edin.

Oluşturduğunuz ses dosyaları periyodik olarak silinir. Stüdyodaki kaydet butonu oluşturduğunuz metinleri kaydetmek içindir.

Deşifre

Yazıyı Sese Çevirme Deşifre ile konuşmalarınızı metne dönüştürebilirsiniz. Bu dönüştürme işlemi Yazıyı Sese Çevirme'nin yapay zeka altyapısı ile insan faktörü olmadan gerçekleştirilmektedir.

Tek yapmanız gereken ses dosyanızı Yazıyı Sese Çevirme Deşifre'ye yüklemek. Servis kısa zamanda konuşmaları yazıya dönüştürecektir. Daha sonra Yazıyı Sese Çevirme Deşifre metin editörü ile hataları kolayca düzenleyip çeşitli formatlarda indirebilirsiniz.

Evet. Kayıt ol'a tıklayarak ücretsiz yeni bir hesap oluşturun. 10 Dakikalık ücretsiz deşifre hakkı kazanın.

Yüksek doğrulukta deşifreler yapın. İnsansı seslerle gerçekçi seslendirmeler yapın.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece... Toplam 51 dildeki 220'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin.