Metinlerinizi Seslendirin

Yazıyı Sese Çevirme Stüdyo ile Yeni Nesil Seslendirme Deneyimi. Yazıyı Sese Çevirme'yi şimdi kullanın, zaman ve bütçenizden 20 kata kadar tasarruf edin.

Gerçeğe Yakın ve Doğal

Yazıyı Sese Çevirme Stüdyo'nun motorları, yüksek düzeyde eğitilmiş, makine öğrenimi modellerinde çalışır. Uzman ekibimiz, müşterilerimiz için yüksek düzeyde optimize edilmiş ve doğru ses dalgası dönüştürmeleri gerçekleştiren bir yapay zeka geliştirdi.

Doğal, akıcı ve gerçekçi bir seslendirme

Yazıyı Sese Çevirme Stüdyo ile kolay, hızlı ve düşük maliyetlerle gerçekçi ses dosyaları üretin.

YouTube Video İçin Seslendirme

Youtube videolarınız için yapay zeka destekli seslendirmeler üretin. Metni girin ve seslendir butonuna basın. Ses dosyanız hemen hazır.

Kitap Seslendirme

Kitap Seslendirmek Artık Çok Kolay. Pdf E-Kitaplarınızı Sisteme Yükleyin. Akıllı PDF Motoru İle Dakikalar İçinde Seslendirin. Ses dosyalarınız hemen hazır.

Sunum & Eğitimler İçin Seslendirme

Sunum & Eğitimler için yapay zeka destekli seslendirmeler üretin. Metni girin ve seslendir butonuna basın. Ses dosyanız hemen hazır.

Anons ve Duyuru İçin Seslendirme

Anons ve duyuru için yapay zeka destekli seslendirmeler üretin. Metni girin ve seslendir butonuna basın. Ses dosyanız hemen hazır.

Santral ve IVR için Seslendirme

Santral ve IVR için yapay zeka destekli seslendirmeler üretin. Metni girin ve seslendir butonuna basın. Ses dosyanız hemen hazır.

Tüm Dijital İçerik için Seslendirme

Herhangi bir dijital platformda herhangi bir dijital içeriğiniz için yapay zeka destekli, akıcı ve doğal seslendirmeler üretin.

Metin Seslendirme

Şimdiye kadarki En basit seslendirme deneyimi

Her tür içerikte mükemmel seslendirme için sadece 3 basit adım.

Türkçe ve 50 yabancı dilde, 220'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde seslendirin. Hız, ses kalınlığı, ses aralıkları gibi değişiklikleri gelişmiş seslendirme editörü ile düzenleyin.

Kendine uygun paketi seç
Metni Yazıyı Sese Çevirme Stüdyo ile düzenle ve seslendir
Ses Dosyasını İndir ve dilediğin yerde kullan
Seslendirecek Metni Girin

Ücretsiz bir hesap oluşturun ve stüdyo içerisindeki editöre metni girin. Yazıyı Sese Çevirme Stüdyo'da 50+ dilde seslendirme yapabilirsiniz.

Hız ve perdeyi ayarlayın

Yapay zeka teknolojisine sahip güçlendirilmiş ve gerçekçi seslendirme motorumuz yazıyı sese dönüştürürken siz keyfinize bakın.

Ses dosyalarını dışa aktarın

Yazıyı Sese Çevirme Stüdyo'nun doğal, akıcı ve gerçekçi seslendirme motorlarından elde edilen ses dosyalarınızı mp3 formatında indirebilirsiniz.

SESLENDİRME FİYATLARI İhtiyaçlarınıza en uygun planı seçin. Her kredi bir karakter içindir. Boşluklar ve noktalama işaretleri de karakter olarak kabul edilir. Kredilerin süresi dolmaz. Kullanılmayan krediler sonraki aylarda da kullanılabilir.
10K
10,000 Kredi
19.00 ₺

Tek bir makale veya anonslar için ideal
50K
50,000 Kredi
89.00 ₺

Daha fazla makale, daha fazla seslendirme ihtiyacı için ideal
100K
100,000 Kredi
139.00 ₺

Küçük bir kitap seslendirmek, daha uzun video montajları için
500K
500,000 Kredi
449.00 ₺

Bir kaç roman seslendirmek, ve daha fazlası için ideal
1M
1,000,000 Kredi
599.00 ₺

İhtiyacınız olan tüm seslendirmeler için daha fazlası
2M
2,000,000 Kredi
899.00 ₺

Profesyonellerin seçimi. En uygun fiyata daha fazla kredi
Meraklılar İçin İstatistikler

Seslendirme hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yazıyı Sese Çevirme, metinlerinizi seslendirmek için tüm doğru araçlara sahip!

%

Mutlu Müşteriler

x7

Müşteri Desteği

+

Diller

+

Seçenekler

Dil Kütüphanesi

Yazıyı Sese Çevirme ile yalnızca birkaç dille sınırlı değilsiniz, hem seslendrime hem de deşifre'de 50'den fazla dil desteğine sahibiz!

Seslendirme teknolojimizle ilgileniyorsanız, esnek planlarımıza bakın.